Anna-Maria Vaino CD-plaadi ja lauliku TUULE KODU koolitus

24. okt. Anna-Maria Vaino CD-plaadi ja lauliku TUULE KODU koolitus


Armas muusikaõpetaja!

Oled oodatud minu CD-plaadi ja lauliku TUULE KODU teemalisele muusikaõpetajate koolitusele, mis toimub laupäeval 18. novembril Väike Päike kesklinna lasteklubis Tallinnas, Tuukri tn. 11 kell 11.00-14.30.

Muusikaõpetajatele mõeldud praktilisel koolitusel tutvustan septembris valmival CD-plaadil olevaid väikelastele mõeldud laule, tantse ja laulumänge. (Paljud laulud sobivad laulmiseks ka lasteaiaealistele ja koolilastele.)
Pakun välja laulude juurde sobivad mängud, tantsud ja pillide kasutamise võimalused. Mitmete laulude juurde kuuluvad vastavad meisterdamisülesanded. Kui laul võimaldab kasutada ise tehud pilli, meisterdame selle koha peal valmis. Meisterdamisega saavad hakkama ka lapsed ise ning pille võib teha koos muusika- või rühmaõpetajaga, samuti koos lapsevanemaga.

Koolituse kestus 4 akadeemilist tundi ja maksumus 25 eurot. Vaheajal kohvipaus (maksumus 2 eurot). Koha pealt on võimalik osta CD-plaati ja nooti. Kõik osalejad saavad peale koolituse läbimist tunnistuse. Osavõtjate arv piiratud.

 Koolitusel toimub ka uue CD-plaadi ning lauliku  müük: 

  • CD-plaat “TUULE KODU” (Väikelaste laulud, tantsud ja laulumängud, 19 laulu ja fonogrammi). Hind 10 eurot
  • Laulik “TUULE KODU” sarjast “ÕPETAJA ÕPITUBA” (Kirjastus koolibri, 29 väikelaste laulu, tantsu ja laulumängu), hind 8 eurot

Registreerimine ja info annamaria.vaino@gmail.com
Küsimuste korral helista 5033851, Anna-Maria Vaino