23.09.2021 RO Estonia infotund

31. aug. 23.09.2021 RO Estonia infotund


Hea õpetaja / huvijuht!

Rahvusooper Estonia alustab oma uut, 116. hooaega!
Kutsume Sind neljapäeval, 23. septembril kell 17.30 infopäevale, kus tutvustatakse nii algava hooaja uuslavastusi kui ka lastele ja noortele mõeldud haridusprojekte.
Oled väga oodatud!

Algavat hooaega ja eelkõige haridusprojekte tutvustame teile infotunnis rahvusooperi Sinises saalis. Uuest hooajast räägivad Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Linnar Looris ning ooperi välissuhete juht Helen Lepalaan.

Haridusprojekte „Balletilugu“„Orkestrimäng“„Punamütsike ja seitse pöialpoissi“„Kuidas mõista balletti“ ja „Ka ooper kõlab tuttavalt“ tutvusavad nende läbiviijad: rahvusooperi lauljad, tantsijad ning muusikud.

Pärast infotundi on võimalik teha broneeringuid haridusprojektidele ja saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele ning kõiki infotunnil osalejaid ootame õhtul nautima Donizetti ooperit „Armujook“.

Infopäevale osalemiseks palume kindlasti registreeruda: https://forms.gle/Fh1Wx6B8VDBr5DTU9

NB! Igast kollektiivist on võimalik etendusele registreerida kuni kaks infotunnis osalejat, kes saavad oma pääsme kätte enne infotunni algust (hiljem liitujatele kahjuks tasuta pileteid ei jagata). Infotunnis osalejate arv ei ole piiratud.

Valitsuse otsuse kohaselt on igal täisealisel teatrikülastajal kohustus esitada tõend vaktsineerimiskuuri läbimise, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta (PCR testitulemus kehtib 72 tundi ja antigeenitesti oma 48 tundi). Kindlasti palume lugeda läbi ka juhised turvaliseks teatrikülastuseks.

Sissepääs peaustest.

Toredate kohtumisteni rahvusooperis!

Tuuli Potik

Haridustöö juht / Education Manager
Rahvusooper Estonia / Estonian National Opera
tuuli.potik@opera.ee
Tel. +372 6 831 323
www.opera.ee
Estonia pst 4, 10148 Tallinn, Estonia