Struktuur

EMÕLiidu struktuuriüksused

Suurkogu

toimub iga kolme aasta järel

Volikogu

linnade/maakondade esindajad ja laiendatud juhatuse liikmed

Juhatus

Esimees - Jaanus Kann

Esimehe asetäitja - Elina Kaasik

Vastutav sekretär - Ester Pomerants

Laiendatud juhatus

juhatus

Tuuli Jukk

Janne Fridolin

 Lydia Rahula
Grete Koik
Karin Muldma
Inge Raudsepp
 Kristi Kiilu 

Ene Kangron 

Kadri Kutsar
Maia Muldma 

Darja Selivanova
Kalli Rõõmusaare

Linnade/maakondade esindajad:

Harjumaa Heli Karu (karu.heli[at]gmail.com)  Raasiku Põhikool

Hiiumaa Külli Kreegi (kylli.kreegi[at]gmail.com) Suuremõisa Põhikool

Ida-Virumaa  Stella Müsler (stella[at]toila.edu.ee) Toila Gümnaasium

Jõgevamaa Mare Talve  (maretalve[at]gmail.com) Sadala Põhikool

Järvamaa Malle Nööp (malle.noop[at]paidehpk.edu.ee) Paide Hammerbecki Põhikool

Läänemaa Karin Liipa (sarapuukarin[at]gmail.com) Haapsalu Uuemõisa lasteaed-algkool

Lääne-Virumaa Elene Altmäe (elene.altmae[at]mail.ee) Kadrina Keskkool

Narva Riina Vohta  (riina.vohta[at]gmail.com) Narva Vanalinna Riigikool

Põlvamaa Eda Heinaste (eda.heinaste[at]polvakool.ee) Põlva Kool

Pärnumaa Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli[at]gmail.com) Pärnjõe Põhikool/Tootsi LA-PÕK

Pärnu linn Evelin Mei (evelinmei[at]kunstidemaja.ee) Pärnu Kunstide Maja

Raplamaa Urve Uusberg (urve.uusberg[at]gmail.com) Rapla Kesklinna Kool/ Rapla Gümnaasium

Saaremaa Laine Lehto (lehtola[at]oesel.edu.ee) Kuressaare Gümnaasium

Tallinn Anne Maiberg (anne.maiberg[at]ttg.edu.ee) Tallinna Tehnikagümnaasium

Tartu linn Anneli Koppel (anneli[at] tdk.ee) Tartu Descartes`i Kool

Tartumaa Krista Kuus (kristakuus[at]gmail.com) Lähte Gümnaasium

Valgamaa Siiri Põldsaar (siiri[at]valgapk.edu.ee) Valga Põhikool

Viljandimaa Riina Mankin (riina.mankin[at]sjk.edu.ee) Suure-Jaani Kool

Võrumaa Cathlen Haugas (haugascathlen[at]gmail.com) Urvaste Kool