Struktuur

EMÕLiidu struktuuriüksused

Suurkogu

toimub iga kolme aasta järel

Volikogu

linnade/maakondade esindajad ja laiendatud juhatuse liikmed

Juhatus

Esimees - Jaanus Kann

Esimehe asetäitja - Elina Kaasik

Vastutav sekretär - Ester Pomerants

Laiendatud juhatus

juhatus

Tuuli Jukk

Janne Fridolin

 Lydia Rahula
Grete Koik
Kadri Toomeste
Inge Raudsepp
 Kristi Kiilu 

Ene Kangron

Inge Lahtmets 

Kadri Kutsar

Darja Selivanova
Kalli Rõõmusaare

Linnade/maakondade esindajad:

Harjumaa Kätlin Puhmaste (katlin.puhmaste[at]viimsi.edu.ee) Viimsi Kool ; Inga Nurme (inga.nurme[at]saku.edu.ee) Saku Gümnaasium

Hiiumaa Külli Kreegi (kylli.kreegi[at]gmail.com) Suuremõisa Põhikool

Ida-Virumaa Katrin Niine (katrin.niine[at]gmail.com) Kohtla-Järve Järve Kool ; Nadežda Petropavlova (pet-nadezda[at]yandex.ru) Kohtla-Järve Maleva Põhikool

Jõgevamaa Mare Talve  (maretalve[at]gmail.com) Siimusti Algkool/ Jõgeva Muusikakool

Järvamaa Malle Nööp (malle.noop[at]paidehpk.edu.ee) Paide Hammerbecki Põhikool

Läänemaa Ilona Aasvere (ilona.aasvere[at]gmail.com) Haapsalu Põhikool

Lääne-Virumaa Elene Altmäe (elene.altmae[at]mail.ee) Haljala Kool

Narva Riina Vohta  (riina.vohta[at]gmail.com) Narva Vanalinna Riigikool

Põlvamaa Eda Heinaste (eda.heinaste[at]polvakool.ee) Põlva Kool

Pärnumaa Kalli Rõõmusaare (roomusaarekalli[at]gmail.com) Pärnjõe Põhikool/ Tootsi LA-PÕK

Pärnu linn Evelin Mei (evelinmei[at]kunstidemaja.ee) Pärnu Kunstide Maja

Raplamaa Urve Uusberg (urve.uusberg[at]gmail.com) Rapla Kesklinna Kool/ Rapla Gümnaasium

Saaremaa Laine Lehto (lehtola[at]oesel.edu.ee) Kuressaare Gümnaasium

Tallinn Anne Maiberg (anne.maiberg[at]tehnika.edu.ee) Tallinna Tehnikagümnaasium

Tartu linn Anneli Koppel (anneli[at]tdk.ee) Tartu Descartes`i Kool

Tartumaa Krista Kuus (kristakuus[at]gmail.com) Lähte Gümnaasium

Valgamaa Siiri Põldsaar (siiri.poldsaar[at]valgapk.edu.ee) Valga Põhikool

Viljandimaa Riina Mankin (riina.mankin[at]sjk.edu.ee) Suure-Jaani Kool

Võrumaa Cathlen Haugas (haugascathlen[at]gmail.com) Urvaste Kool