Lastelaulude konkurss “Lasterikkuse võlumaailm“

22. märts Lastelaulude konkurss “Lasterikkuse võlumaailm“


Eesti Lasterikaste Perede Liit ja Võrumaa Lasterikkad kuulutavad välja lastelaulude konkursi “Lasterikkuse võlumaailm“

Võistlusele oodatakse omaloomingulisi lastelaule vabalt valitud teemadel ja žanrites. Konkursi võidutöödest valmivad noodiraamat ja heliplaat, mis jõuavad koostöös Eesti sünnitusosakondadega peredeni, kuhu on sündinud kolmas laps. Kinkekomplekt, mis sisaldab heliplaati, noodiraamatut ja vabatahtlike poolt käsitööna tehtud väikeseid papusid, annab edasi sõnumit, kuivõrd rõõmutoov on lasterikkus. 

Heliteose esitamise tähtaeg on 31. mai 2020 (k.a.). Selleks tähtajaks on vaja saata ühe kuni kolme uue lastelaulu noodistus (sõnad, viis, akordimärgid, soovi korral klaverisaade) kas käsikirjaliselt (skanneerituna, jpg-fail või pdf-fail) või noodistamisprogrammidest salvestatud PDF-failina e- postile voru.lasterikkad@gmail.com, pannes kirja pealkirjaks “Lastelaul”. 

Juunis avaldab korraldaja finaalkontserdile pääsenud heliloojate nimed. Septembris toimub finaalkontsert Viljandi Pärimusmuusika Aidas, kus selguvad žürii hääletusel laulud, mis kantakse plaadile. Auhinnafond jaguneb järgmiselt: I koht – 1000€, ll koht - 500€, III koht - 300€. Kogumiku illustratsioonid valmivad lasterikaste perede laste poolt. Plaadile kantavad lastelaulud salvestatakse helistuudios.

Lastelaulude konkursi statuudi ja lisainfoga on võimalik tutvuda SIIN.

Lisainfo:

Kadri G Laube – projektijuht (Võrumaa Lasterikkad MTÜ)
voru.lasterikkad@gmail.com
5117348

Aage Õunap – Eesti Lasterikaste Perede Liidu president
aage@lasterikkad.ee
55535482