Muusikaolümpiaadi üleriigiline voor toimub 9.-10.10. 2020

11. sept. Muusikaolümpiaadi üleriigiline voor toimub 9.-10.10. 2020


Head muusikaolümpiaadi üleriigilises voorus osalejad!

Meil on hea meel teada anda, et muusikaolümpiaadi üleriigiline voor toimub 9.-10. oktoobril 2020 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Selle otsuse tegi korraldustoimkond lähtuvalt praegusest olukorrast viiruse levikul ja teadmises, et piiranguid hetkel ei ole. Kui eeloleva aja jooksul otsustavad Haridus- ja Teadusministeerium ning  Terviseamet teisiti, siis kehtib see ka olümpiaadi kohta.

Piirkondlike voorude tulemuste põhjal on üleriigilisse vooru lähetatud nooremast vanuserühmast 40 ja vanemast vanuserühmast 26 andekat ja säravat noort. Seoses uue õppeaasta algusega võib olla muudatusi  - kas vahetunud kool või õpetaja jne. Olümpiaadi päevakava otstarbekaks planeerimiseks on vaja teada osalejate  arvu.

Seetõttu palume kõigil üleriigilisse vooru suunatud õpilastel kindlasti teatada oma osalemisest või mitteosalemisest üleriigilises voorus  - palun saatke e-kiri aadressil ene.kangron@eamt.ee HILJEMALT 20. SEPTEMBRIKS!

Eesti Muusikaõpetajate Liit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning olümpiaadi korraldustoimkond teevad kõik selleks, et üleriigiline voor toimuks ohutus, aga samas ka inspireerivas ja  loomingulises keskkonnas.

Lugupidamisega
Ene Kangron
X Muusikaolümpiaadi korraldustoimkonna juht