Muusikaõpetajate sügispäevad 2019 “Pärimusest Pärdini”

22. aug. Muusikaõpetajate sügispäevad 2019 “Pärimusest Pärdini”


Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus kutsub endale külla vabariigi muusikaõpetajad, et veeta koos töised ja arendavad koolituspäevad. Need toimuvad 10.-11.oktoobrini ning kannavad pealkirja “Pärimusest Pärdini”.
Kuna Harjumaa on suur üksus nii rahvaarvu kui geograafilise asendi poolest, pidime puhtpraktilistel kaalutlustel valima ühe maakonna osa ja sellele keskenduma - füüsiline fookus sai koondatud Lääne-Harjumaale.
Täpsem informatsioon koolituspäevade sisu kohta on kättesaadav Eesti Muusikaõpetajate Liidu kodulehel hiljemalt 21. augustist.
Soovijatel on võimalus registreeruda koolituspäevadele alates 26. augustist kuni 10. septembrini või kuni piirarv täis saab.
Prognoositav osavõtumaks koos majutusega Laulasmaa Spa hotellis on Eesti Muusikaõpetajate Liidu liikmetele 125€ ja mitteliikmetele 135€. Eeldatav osalustasu meiepoolse majutuseta on liidu liikmetele 90€ ja mitteliikmetele 100€.
Hea sügispäevade tava kohaselt saab kahe päeva jooksul vaadata kolleegide tunde, kuulata loengut, laulda regilaulu, kohtuda heliloojate/laulukirjutajatega, nautida kontserti, uudistada Pärdi keskust, sõita maakonnas ringi ja lihtsalt lustida. Osavõtumaks sisaldab lisaks koolitust, õppematerjale, giidiga ekskursiooni, majutust koos hommikusöögiga, toitlustust 10. oktoobril (kohvipausid, lõunasöök, pidulik õhtusöök) ja organiseeritud bussitransporti.
Koolides toimub toitlustamine sularaha eest ja eelneval kokkuleppel.
Koolituspäevadel osalemise tõend saadetakse pärast koolitust e-posti aadressile, mis on registreerimislehel märgitud.

Küsimuste korral palume pöörduda Heli Karu poole (karu.heli@gmail.com)
(Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühenduse juhatuse esimees).

Muusikaõpetajate sügispäevadele registreerumine.