Rahvusooperi infopäev 23.09.2020

24. aug. Rahvusooperi infopäev 23.09.2020


Hea õpetaja / huvijuht!

Rahvusooper Estonia alustab oma uut, 115. hooaega!
Kutsume sind 23. septembril kell 17.30 infopäevale, kus tutvustatakse nii algava hooaja uuslavastusi kui lastele ja noortele mõeldud haridusprojekte.
Oled väga oodatud!


Algavat hooaega ja eelkõige haridusprojekte tutvustame teile infotunnis rahvusooperi Sinises saalis. Uuest hooajast räägivad Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Linnar Looris ning ooperi välissuhete juht Helen Lepalaan.

Haridusprojekte „Balletilugu“„Orkestrimäng“„Punamütsike ja seitse pöialpoissi“„Kuidas mõista balletti“ ja „Ka ooper kõlab tuttavalt“ tutvusavad nende läbiviijad: rahvusooperi lauljad, tantsijad ning muusikud.

Pärast infotundi on võimalik teha broneeringuid haridusprojektidele ja saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele ning õhtul ootame teid nautima balletti „Romeo ja Julia“.

Infopäevale osalemiseks palume kindlasti registreeruda: https://forms.gle/KL35j5KBvhWe5TZGA

NB! Igast kollektiivist on võimalik etendusele registreerida kuni kaks infotunnis osalejat, kes saavad oma pääsme kätte enne infotunni algust. Infotunnis osalejate arv ei ole piiratud. Palume kindlasti lugeda läbi ka juhised turvaliseks teatrikülastuseks.

KAVA

17.30 Infotund Sinises saalis

19.00 Ballett „Romeo ja Julia“

Sissepääs peauksest.

Toredate kohtumisteni rahvusooperis!

Tuuli Potik
Noortetöö juht