Sügisene Noore Muusiku Kool toimub 16.-18. oktoobril 2015 Viljandis

08. okt. Sügisene Noore Muusiku Kool toimub 16.-18. oktoobril 2015 Viljandis


Noore Muusiku Kool on õppelaager, kuhu on oodatud kõik gümnaasiumiealised noored, kes mängivad pilli ja kaaluvad võimalikku edasiõppimist muusika vallas.

Noore Muusiku Kool pakub ainulaadset võimalust arendada oma muusikaalaseid oskusi, avardada teadmisi ning musitseerida koos teiste noorte muusikutega. Laagris täiendatakse teadmisi muusikateoorias ning õpitakse tundma rütmika põnevat ja mitmekesist maailma. Tutvutakse ka muusikaõpingutes vajaminevate arvutiprogrammidega ning arendatakse lavalist väljendusoskust.

Õppetööd viivad läbi TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna õppejõud ning üliõpilased: Themuri Sulamanidze, Kristo Joosep, Mati Tubli, Ann Maria Piho, Janar Paeglis, Lee Taul ja Marko Mägi. Laagri märksõnad on impro, rütm, pärimus, jazz, sound, mix, soul-power.

REGISTREERUMISEKS saada oma nimi, isikukood, telefoninumber ning aadress e-mailile margit.kink@kultuur.edu.ee. Kindlasti lisa kirja, kas vajad majutust ning missugust pilli koosmängus mängid (või laulad).

Ühe kursusetsükli hind on 19,50 eurot koos majutusega ja 13 eurot ilma majutuseta.

NB! Osalejad majutatakse Pärimusmuusika aida ruumidesse. Kaasa tuleb võtta oma magamiskott või lina-tekk-padi. Õppetöö toimub TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikamajas ja Pärimusmuusika Aidas.

Lisainfo leiad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia koduleheküljelt:  http://www.kultuur.ut.ee/et/nooremuusikukool