Tsirkuselavastus beebidele

16. apr. Tsirkuselavastus beebidele


Juba sellel nädalal etendub tsirkuselavastus beebidele ja väikelastele Vaata videot!

Juba selle nädala lõpus külastab Eestit Leedust pärit maailmakuulus Dansema Tantsuteater. Tallinnas, Tartus ja Viljandis etendub interaktiivne tsirkuselavastus kõige pisematele vanuses 0-3 aastat.

Kogu tegevus on üles ehitatud nii, et väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Noore vaataja tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, lavakujundus, selgete joontega kostüümid ning värviline keskkond. Iga etendus ainulaadene, sest ruumi jäetakse ka juhusele.

“Värvilised Mängud” Eesti tuuri peakorraldaja Anu Tähemaa sõnul on üllatav, et nii beebid kui ka väikelapsed jälgivad etendust suure huviga. “Saatjatel on aega väikestele toimuvat seletada, neid julgustada ning tagasi kaissu võtta,” lisab Tähemaa.

Tantsunädala raames viib Dansema direktriss Banevicuite läbi ka tantsuhariduse seminari, mis toimub Viljandi Kultuuriakadeemias 27. aprillil. Juunis etendub Haapsalus HOOG festivalil Dansema teine lastelavastus “Twinkles” (“Tulukesed”). Leedu maailmakuulus tantsuteater Dansema alustas tegevust 2007. aastal luues etendusi eelkõige lastele. Sügisest 2018 on Birute palutud lavastama uut laste-etendust Hessisches Staatsballett’i Saksamaal.

Lisainfo:
http://adproductions.ee/et/varvilised-mangud/
Facebooki event - P.s. Käimas on piletimäng!
Piletid müügil Ticket Best ja tund enne etenduse algust kohapeal kuni kohti jätkub.

Kontakt: 
Anu Tähemaa
info@hoogfestival.ee
+372 505 8618

Etendused toimuvad:
21.-22.04 Tallinn, Eesti Tantsuagentuur 9.30 ja 11.0
25.04 Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu 10.00 ja 12.00
27.04 Viljandi Kultuuriakadeemia 10.00 ja 17.00

 

Tere õpetajad!

Edastan igaks juhuks harva esineva võimaluse osa saada väikesest tsirkuse- ja tantsuteatri imest, sest laval tuterdavad kõige pisemad pesamunad. Suuremad õed ja vennad alates neljandast eluaastast õpivad kannatlikkust, et anda võimalus noorematele. Ning alles siis kui etendus läbi, saavad kõik lapsed pallidel hüpata ning teha järgi kõike seda, mida etenduses õpetati.
Soovitan tulla vaatama õpetajatel, treeneritel, sest ega ju enne ei usu, kui ise näete - kuis viiekuune etendust ainiti jälgib...ja saalis ei olegi lastele omast kisakoori. Kui tuled pedagoogilisest huvist, tule võta nööbist ja ulatan pääsme 5€ eest (muidu 10€). Beebipiletid on osades kohtades juba välja müüdud, aga kui on huvi, andke teada, leiame ehk lahenduse.

Viljandi Kultuuriakadeemias toimub ka õpetajate täiendkoolitus, mida viib läbi Leedust pärit koreograaf isiklikult, ja sellele tuleb registreerida. https://www.kultuur.ut.ee/et/taiendusope/tantsu-tsirkuseetenduste-loomine

Kohtumiseni Tallinnas, Tartus või Viljandis!

Head,
Anu Tähemaa