V rahvusvahelise muusikaolümpiaadi tulemused

07. mai V rahvusvahelise muusikaolümpiaadi tulemused


Käesoleval nädalal toimus 5. rahvusvaheline muusikaolümpiaad, mille korraldas Sloveenia ning mis olude sunnil toimus veebi vahendusel. Eestit esindas mõlemas vanuserühmas kolm õpilast.

Nooremas vanuserühmas pälvisid Pauliina Kütson (Tallinna 21. Kool, õpetaja Lydia Rahula), Emilie Ruus (Tallinna Inglise Kolledž, õpetaja Margot Peterson) ja Mariann Matteus (Kõrveküla Põhikool, õpetaja Tiina Kivastik) pronksdiplomid.

Vanemas vanuserühmas saavutas Hellika Otsar (Võru Gümnaasium, õpetaja Silja Otsar) 3. koha ning kulddiplomi, Hanna Grete Rebane (Tallinna 21. Kool, õpetaja Kristjan Õmblus) hõbediplomi ning Mikk Kaasik (Tartu Tamme Gümnaasium, õpetaja Anneli Leima) pronksdiplomi.

Nii Hellika Otsar kui ka Hanna Grete Rebane pälvisid eripreemia parima lauluesituse eest.Õnnitleme kõiki osalisi ning täname õpilasi ja nende juhendajaid väärika panuse eest!

Täpsemalt saab lugeda olümpiaadi kodulehelt: https://www.imuo2022.com/

Kindlasti soovitame kuulata osalejate laulu- ja omaloominguvooru esitusi, mis on leitavad olümpiaadi YouTube’i kanalilt: https://www.youtube.com/.../UC3H8ZQ83ugNNBIjw43Je2ow/videos