VI Väikekoolide Muusikafestival 16. aprillil 2020

29. jaan. VI Väikekoolide Muusikafestival 16. aprillil 2020


Hei- hei, väikekoolide muusikaõpetajad!

Meil on hea meel taas kutsuda teie kooli laulu- ja pilliansambleid 16.04. 2020. aastal Lääne-Virumaale, Tapa valda, Lehtse Kultuurimajja kuuendale VÄIKEKOOLIDE MUUSIKAFESTIVALILE, mida korraldab Lehtse Kultuurimaja ja Lehtse Kultuuri Selts. Seekordse muusikafestivaliga tähistame G. Otsa 100. sünniaastapäeva.
Muusikafestival on mõeldud maal tegutsevate lasteansamblite kokkusaamiseks, väikekoolide ja maakultuurimajade juures tegutsevatele ansamblitele väljundi andmiseks. Osa saavad võtta laulu- ja pilliansamblid. Väikekooliks oleme arvestanud kooli, kus on kuni 100 õpilast.
Esitada tuleb üks laul või pillilugu. Laulu saateks võib kasutada klaverit, fonogrammi, erinevaid pillikoosseise. Ühest koolist võib osa võtta mitu erinevat ansamblit.
Ansambleid hindab žürii. Kollektiive pingeritta ei panda, kuid antakse välja erinevaid preemiaid.
Ühislauluks on T. Kõrvits „Muusika me sees ja ümber“ (5. klassi laulik). Laulu võib õppida ära ühehäälselt. Võib selgeks õppida ka osa laulust, kui terve laul pikk tundub!
Lastel on võimalus osaleda väga erinevates töötubades (kunst, hääleimpro, pillitoad jne). Külalisesinejaks on seekord ansambel Kolm musketäri G. Otsa laulude kavaga.


Ei puudu ka üllatused! Kohtumiseni!


Palun ansamblid registreerida 20. märtsiks 2020 aadressil tikkerti@gmail.com
Tiiu Tikkerber (5585587)
Lehtse Kooli muusikaõpetaja