Virtuaalse muuseumihariduse infopäev 27.08.2020

24. aug. Virtuaalse muuseumihariduse infopäev 27.08.2020


Muuseumid üle Eesti kutsuvad virtuaalsele muuseumihariduse infopäevale

Eesti Kunstimuuseumi üle-eestiline muuseumihariduse infopäev „Virtuaalne ja reaalne – uuendusmeelne muuseum“ toimub 27. augustil kell 10–17 veebi vahendusel.

Veebinaril tutvustavad muuseumid üle Eesti oma järgmise õppeaasta haridusprogramme ning annavad soovitusi ja praktilisi nõuandeid, kuidas saavad muuseumid kooliharidust erinevates ainevaldkondades toetada. Kevadise distantsõppe perioodi kogemustele tuginedes esitlevad muuseumid oma e-tunde ja õpikeskkondi ning teisi e-õppe võimalusi.

Infopäevale on oodatud osalema nii humanitaar-, reaal- kui ka loodusainete õpetajad ning alushariduse pedagoogid, sest muuseumide pakutavate programmide valik on väga lai.

Päeva avaloengul selgitab ajuteadlane Jaan Aru, kuidas aju õpib, miks seostamine on oluline ning kuidas mõjutab aju tööd nutiseadmete kasutamine. Päeva teises pooles arutleb Martin Saar, Tallinna Reaalkooli õppealajuhataja ja keemiaõpetaja, milline oli, mida andis ja mida kaasa võtta kevadisest distantsõppest.

Ettekanded toimuvad Eesti Kunstimuuseumi kodulehe ja muuseumihariduse infopäeva Facebooki-ürituse vahendusel. Muuseumide veebinariga saab liituda lingi kaudu, mis saadetakse eelregistreerunud osaleja e-posti aadressile.
Infopäevale saab registreerida kuni 24. augustini.

Info ja kava kodulehel.

Üritus Facebookis.

Lisainfo:
Signe Siim
Haridustöö arendaja
Tel +372 509 0141
signe.siim@ekm.ee